Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

sobota, 21 kwietnia 2012

Wyróżnienia

    Dawno mnie tutaj nie było,a gdy zaglądnęłam w me skromne progi...spotkała mnie miła niespodzianka :) Zostałam wyróżniona wraz z innymi czterema blogami,których-uważam- twórczość przewyższa me zdolności i umiejętności...Aczkolwiek,serdecznie dziękuję bardzo mojej blogowej koleżance,która uznała mój blog godzien wyróżnienia:)))) A mowa o:http://na-stole-cos-z-niczego.blogspot.com/  Zapraszam wszystkich moich gości na zagoszczenie również w jej "światku",bowiem zdolna z niej kobieta :)))Pozdrawiam!!!!
    A zgodnie z warunkami zabawy-również ośmielę się wyróżnić pięć blogów(choć to niebywale trudne,bo wszystkie blogi,których jestem obserwatorem-są godne podziwu i...nie chciałabym,by ktoś poczułby się pominięty-wszystkie są dla mnie wyróżnione,gdyż są u mnie na liście blogów,które najbaaardziej mi się podobają i goszczą u mnie na stałe)Lecz zasady zasadami,zatem czynię swą powinność:

http://2.bp.blogspot.com/-Q5nGtV7EjqQ/T5BeiWNtmLI/AAAAAAAAAp8/6BqOnoH56qo/s1600/logoWyr.png 
 -Decokuferek Moje Rękodzieło :)http://decokuferek.blogspot.com/   za przepiękne aniołki,lecz ramka z muszli i rozgwiazd urzekła mnie,iż ów blog musiał znaleźć się w tej czołówce :)))Pozdrawiam!!!

za wspaniałe pomysły:)Parasolki i kapelusze-przeważyły mą decyzję :)))Niepowtarzalne i oryginalne :)))Pozdrawiam!!!
  za niepowtarzalne bukieciki z krepy,kurs motylka,który mnie urzekł :) i za wszystkie masolniaczki :) Pozdrawiam!!!

-Kuferowe Rupiecie :) http://kufrowe-rupiecie.blogspot.com/
za moje ulubione klimaty wiklinowe,których tajników jeszcze nie okiełznałam,gratuluję pomysłów właścicielce tego super bloga:))) i za solniaczki piękne:)   Pozdrwiam!!!!

- Moje Mniam...czyli kuźnia polskich smaków :) http://wilczyca-mojemniam.blogspot.com/

Odstępując od masosolniaków czy jakiegokolwiek rękodzieła-przedstawiam mistrzynię kuchni lubelskiej :)Wspaniała kucharka i kobieta,której pasja gotowania i chęci do życia zaraża innych:)Jeśli nie umiecie lub nie lubicie "pichcić" lub uwielbiacie ,tu znajdziecie mnóstwo smakowitych "kąsków" zapraszam do Niej:) Pozdrawiam Agnieszko :)

6 komentarzy:

 1. dziękuje za wyróżnienie :* buźka

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ci kochana za wyróżnienie:* Jest mi bardo miło:)Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. o kurcze!!!! aleś mnie zaskoczyła kobieto!!!!! to radosna niespodzianka z rana!!!! dziękuję Ci bardzo, choć te słowa w porównaniu z tym co napisałaś są zbyt nikłe. Więc dziękuję Ci z całego serca bardzo mocno very bardzo!!!!
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. nawet nie wiem co powiedzieć jestem tak zaskoczona :) jest mi ogromnie miło że to co sobie wymyślę a potem ulepię może się podobać :) bardzo bardzo dziękuję :* pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma za co dziewczynki :) Ja też czułam się miło,gdy mnie wyróżniono:) Pozdrawiam!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyróżnienia oraz gratuluję wszystkim wyróżnionym!!! Czekam z niecierpliwością na Wasze nowe dzieła :))

  OdpowiedzUsuń