Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

czwartek, 5 kwietnia 2012

Wielkanocnie-cd nadal :)

Witam!!! Powróciłam jeszcze z kilkoma drobiazgami świątecznymi :) ale to już ostatni raz,gdyż czas zabrać się za przygotowania świąteczne w domku. Pewnie nie będę mieć czasu,aby tutaj często zaglądać,więc już dziś życzę Wam Moi Drodzy Wesołych,Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkanocnych!!!!Całuski i pozdrowionka dla Was Wszystkich!!!!!

Moje ostatki :)))
 
Wiosenny Aniołek

Tego baranka zrobiłam ponownie,gdyż pierwszego wydałam zaprzyjaźnionym,dobrym ludziom :)Tego powiesiłam sobie w kuchennym okienku :)

Baranek dla Mojej MamusiAniołek niby świąteczno-barankowy,ale stworzony na prezent urodzinowy dla mego brata-zodiakalnego "Baranka",mam nadzieję,że do poniedziałku nie zobaczy tego tutaj :)))


Skromny wianuszek

Pisaneczki

Jajeczka z barankiem,zajączkiem i kurczaczkiem :)


             Hej hej!!!!Do zobaczenia po świętach!!!


3 komentarze:

  1. Piękne te Twoje ozdoby!! Aniołek urodzinowy też przecudny:):) Wesołych i pogodnych Świąt Ci życzę:):)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ozdoby świąteczne cudowne :) Dziękuję za życzenia kochana i Tobie też życzę spokojnych , radosnych, smacznych i mokrych świąt wielkanocnych :) Pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń
  3. Napracowałaś się, bo ozdóbek naprawdę dużo zrobiłaś, a wiem jakie to pracochłonne!! Jajeczka są śliczne i wianuszek bardzo pomysłowy, nie ukrywam że kojarzy mi się z apetycznym rogalem , aż bym się w niego wgryzła ze smakiem :) Pozdrawiam Cię serdecznie! Rodzinnego świętowania!!

    OdpowiedzUsuń