Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

sobota, 4 sierpnia 2018

Ulcia :) Razy dwa ;)

Witam,witam,ale ledwo dycham :) 

Wszelakich  " Ciepłolubów " pozdrawiam serdecznie i gratuluję tak upalnego lata,a z pozostałymi męczennikami łączę się w bólu,w upalnej " RZEŹNI " !!!  :(((  ;(
Inaczej nie umiałam się powitać,ponieważ już mi na móżdżek bije i to konkretnie !!!
Nie wiadomo,czy lepiej siedzieć,leżeć,wisieć ;) w ruchu to już totalny hardkor !!! 

Dla Ulci przygotowałam zimowo,świąteczne kartki,ale i od nich nawet nie wieje chłodem,nie ma co się oszukiwać....Afrykański skwar nas dobija,nawet nie schłodzą nas klimaty  zimowych kartek,które przez cały rok tworzymy :(

Zanim zaczęłam myśleć co by tu wykombinować... na potrzebę do mapki Ulki,po powrocie do Polski-przekopałam swoje zasoby,które robią się coraz skromniejsze :(
Ale ...coś znalazłam ...kiedyś zakupione,chyba w Lidlu , wstążki,płócienne,lniane ?\??? - nie wiem jak to się zwie ... Oświećcie mnie ;)
Zawsze kupuję takie cacka,a nóż się przydadzą :)
No i przydały się ;) 

Ulcia :)   For You   - Kartka lipcowa z tagami  : 






Mapka wg Ulci :


A sierpniowa propozycja wygląda tak :





Mapka sierpniowa Uleńki : 

 
Oczywiście,kartki na wyzwania zimowo-świąteczne wszystkie tworzę proste-skromne,proste,aż do bólu,takie siup ...do koperty :)

A tutaj fotka świątecznych wstążek,jeszcze na szpulkach,skąd wzięłam motyw ;) 


Zaraz nakarmię Żabola Uleńki :) Niech się ochłodzi w tym upale Biedaczek :) 
O ile zdoła ...

******

W lipcu udało mi się przeczytać jeszcze " Rewizję " :)
Zatem dopisuję ją do mojej listy czytelniczej,choć sierpień ;)

 
Więcej na temat " Rewizji " - zapraszam TUTAJ

*******

Nie zapomniałam :
Aga Szalka i Izabella Ralska - KOCHANE !!! <3
Ostatnio pominęłam,bo byłam otumaniona powrotem,ale już mój szał jest na miejscu ( chyba )
Witam Was Kochane,dziękuję za obserwowanie 💓

Życzę ochłodzenia 💙💙💙
 

wtorek, 31 lipca 2018

Na ostatnią chwilę - Rogaty / Lipiec

                                               
Witam serdecznie :)             

W końcu wróciłam,zmęczona jak nigdy, ale stęskniona za papierkami i za naszym krajem ;) 
Mimo,że późno to skleciłam kartkę- lift dla Rogatego.
Dziś królują  kolory eko-biel .






Na  lift wybrałam karteczkę Natalii :
 
kartka na święta 

Grafikę otrzymałam kiedyś od Scrapkowo.pl,wstążkę pionową zastąpiłam wystającymi śnieżynkami,a mój papier eko to mój recyklingowy fioł,gdyż to papier ( ostatnia kartka ) z bloków technicznych,które zbieram namiętnie,by nic się nie zmarnowało ;) Gwiazdeczki to tekturki z Papelii.

Uciekam spać,bowiem nie spałam prawie wcale przez całą dobę,a podróż mnie wykończyła....
Podlinkuję do Rogatego dzisiaj,ale w dzień i najwyżej zedytuję ten wpis ;)

Pozdrawiam serdecznie :)
Cieszę się,że wróciłam 💗💗💗

środa, 4 lipca 2018

Kartki przez cały rok u Ani - Lipiec ;)

Witam serdecznie :)

Mimo,że jest późno,klecę tego posta szczerze ( mówiąc ) pisząc - by mieć już z głowy...
( Aniu,oczywiście to nic osobistego ;) Za kilka dni wyjeżdżam i chciałabym ogarnąć jak najwięcej,dlatego działam w pośpiechu ).
Na zabawę właśnie  u Ani stworzyłam karteczkę,ale dla Ulci i Inki zapewne będę tworzyć dopiero pod koniec lipca,ponieważ gdy dziewczynki ogłoszą nowe tematy,ja będę akurat w drodze do naszych zachodnich sąsiadów ;)
No i tutaj sprawdza się przysłowie co nagle,to po diable ...
Noo..bo....nie jestem zbyt zadowolona z mojej kartki ;(
Na " żywo " wyglądała całkiem spoko,a teraz na zdjęciach spojrzałam na nią inaczej,bardziej krytycznie. Uważam,że za dużo tych kropek ( choć je kocham ),uznałam,że za dużo się na niej dzieje :( Może to efekt tego,że ostatnio bardziej minimalistycznie działałam.A tym razem jednak spontanicznie i na szybko i tak jakoś wyszło,no ale cóż jest i już nic nie zmienię :( 
Wszystkie propozycje bardzo mnie urzekły,gdybym miała więcej czasu,którego zawsze mi brak,ja bym je wszystkie ...!!! 
Lecz niestety musiałam zatrzymać się na jednej,więc do liftowania wybrałam karteczkę Oli.
Efekt takowy :







Zamiast motylka - łapacz snów - nie mogłam się oprzeć !!! To mój ostatni nabytek,wykrojnik zakupiony u Lidzi ;) 

A poniżej Oli oryginał do liftu : 


Mam nadzieję,że Ola i Ania zatwierdzą moją interpretację,hmm...
Czy Żabol ją przełknie ? 

*****

A szybko lecąc z koksem,dalsza część moich poczynań z Fotograficznym Alfabetem u Lidzi :


  

 


 

 

Powtarzam się jak echo w lesie ;) 
Ale co na to poradzę,że UWIELBIAM  tę zabawę u Lideczki ;)
Lidziu mam nadzieję,że na wyjeździe nic nie stanie mi na przeszkodzie,by bawić się dalej ;) 

******
A na koniec oczywiście kącik książkowy ;)

W zeszłym roku przeczytałam " Kasację" Remigiusza Mroza i byłam zachwycona :)
Cały czas chodziło mi po głowie,co będzie działo się dalej u głównych bohaterów,aż w końcu zakupiłam w Świecie Książki całą kolekcję ;) 
Znów jestem w świecie pani adwokat Joanny Chyłki i jej aplikanta Kordiana Oryńskiego vel. Zordona ;) I dobrze mi w nim :D
Zatem,część drugą z cyklu ' Joanna Chyłka ' pt. " Zaginięcie " dopisuję do Listy wyzwania czytelniczego 3650 stron ;)
A po więcej na temat książki zainteresowanych odsyłam TUTAJ


Nooo,serio - saga skandynawska musi poczekać,gdyż na wakacje zabieram Mroza ;) :) ;)

Ale za to nie zabieram laptopa !!!
Tak postanowiłam :)
Zatem Kochane,będę oczywiście zaglądać,oglądać i w miarę możliwości komentować :)
Ale już z góry zaznaczam,że nie lubię BARDZOOO pisać komentarzy ( dłuższych zwłaszcza ) na telefonie :( 
No co ja poradzę,że na klawiaturze komputerowej bardziej śmigam niż na tej w smarfonie ....
Niestety jestem gatunkiem tej starszej generacji ;) He he :) 

Życzę Wam udanych wakacji :)
Mam nadzieję,że zdążę tu jeszcze pod koniec lipca wpaść :)

Buziaki wakacyjne posyłam 😙😙😙
Pa pa 😏💓💔💕

czwartek, 21 czerwca 2018

Ślubnie

Witam serdecznie :)

Dziś przedstawiam kartkę ślubną.
Miała koniecznie być w różu z bielą oraz formatu A5 wraz z ozdobnym opakowaniem.
Ostatnio bardzo rozleniwiłam się jeśli chodzi o tworzenie kwiatków,zmotywowana musiałam kilka w końcu zrobić ;)
Całość prezentuje się tak :










Dziś poleciała do właścicielki,mam nadzieję,że ją zaakceptuje :/

*****

Do mojej LISTY CZYTELNICZEJ dopisuję :

 

Znakomity thriller sensacyjny,z nutą enigmatycznego klimatu.
Po więcej informacji odsyłam TUTAJ
Pochłonęłam szybko,nie żałuję poświęconego czasu na czytanie tej książki.
Z całą pewnością sięgnę jeszcze po kolejne pozycje tego autora :)
Najbardziej ciekawa jestem okrzykniętej " Dziewczyny we mgle ".
Zrobiłam sobie chwilową przerwę z moją sagą skandynawską,bo przecież istnieją wokół mnie również inne ciekawe książki ;)

*****

Przez ostatnie trzy tygodnie nie relacjonowałam moich fotograficznych poczynań u Lidzi w Jej " Fotograficznym alfabecie " ; zatrzymałam się na literce B,więc już nadrabiam C,D i E ;)

 C :


 

D:


E:

 

 

No cóż,to wszystko póki co ;)
Na jutro szykować trzeba F ;)

Dla wszystkich,którym zaczęły się wakacje życzę by upłynęły szczęśliwie,miło i " atrakcyjnie " :P

Pozdrawiam serdecznie :)

A.M.S.

sobota, 16 czerwca 2018

Święta na okrągło na Rogatym :) - Czerwiec

Witam :)

Dzisiejszy wpis poświęcony jest Ince i liftowaniu na Jej Rogatym blogu ;)
Wszystkie propozycje do lifcików - Agatki,Ewuni i Moniki są świetne !!! 
Z chęcią zliftowałabym wszystkie,ale niestety czas mnie ogranicza :(
A,że dzięki Ince w roku ubiegłym wykonałam pierwszą karteczkę patchworkową,baa - nawet bardzo polubiłam tę technikę,nie mogłam tym razem zdecydować inaczej ;)
Czyli w czerwcu jako lift - patchwork u mnie rządzi ;)
Zatem wiadomo już,że wybrałam do " odgapiania " karteczkę Moniki ;)
Kartka naprawdę niczym w sumie nie różni się od zeszłorocznej,ale bardzo lubię tę formę...proszę mi wybaczyć prostotę w formie i powtarzalność.
Tym razem z przewagą brązu...





Kartka była już gotowa sześć dni temu,ale do bloga było mi nie po drodze :(
 ( Zaniemogłam na chwilę ... )

A oto oryginał :

 kartka ala patchwork na święta

 Mam nadzieję,że mi wybaczycie,iż  napis dałam po środku...
ani  " w te,ani we w te " nie pasował mi po boku :(

Inko..zaraz dokarmię Twoją żabkę na Rogatym,mam nadzieję,że zaliczysz wraz z Moniką...
 Pozdrawiam Was serdecznie ;)

*****

 A przy okazji oczywiście melduję przeczytane kolejne stronice na Wyzwanie Czytelnicze 2018
Marnie idzie,ale przynajmniej jakoś ;)
Nie mogę ostatnio skupić się na innych książkach,bowiem Saga już mnie wciągnęła na maxa ;)
Wiem,to już nudą powiewa,ale nie zwracajcie uwagi ha ha...po prostu odmeldowuję się czytelniczo ;)




Pozdrawiam Was ciepło :)

Miłego weekendziku ;)

A.M.S.