Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

niedziela, 15 marca 2020

Zakładki u Ewuni 3/12

Witam niedzielnie :)

Kochani,mało mnie,bo rozłożyło mnie totalnie !!!
Przyznam,że nie pamiętam kiedy taka chora byłam :(
Codziennie 39 gorączki,ból gardła tak straszny,że nie mogłam własnej śliny przełykać,bo rozrywało mi gardło.Jego obrzęk oraz krtani i węzłów - masakra !!! przez 3 dni nic nie jadłam, no naprawdę już padałam.Ale zastrzyki stawiają mnie na nogi,wreszcie  mogę pić i jeść płynne posiłki. Wciąż jeszcze ciągnie mnie do łóżka,bo słaba jestem ale już z chęcią bym coś porobiła ;) Głowa chce,ale ciało jeszcze nie bardzo...
Przed chorobą udało mi się zrobić zakładeczki i karteczkę dla Rogasia,ale dziś skupię się na razie na zabawie zakładkowej :)
Ewunia na marzec ogłosiła temat :
" KSIĄŻKA Z DZIECIŃSTWA "
Gdy byłam małą dziewczynką dostawałam w prezencie mnóstwo książek.
Uzbierał mi się pokaźny zbiór lecz przed ostatnią przeprowadzką 12 lat temu,prawie wszystkie zaginęły.  Nikt tak nie ubolewał nad ich stratą oczywiście jak ja.Dobrze,że mojej Paulinie zdążyłam je poczytać i dziś ma z tym związane wspomnienia,a niektóre bajki czy wierszyki potrafi nadal wyrecytować choć jest dorosłą kobitą ;)
No cóż,książek z dzieciństwa zatem mam mnóstwo,ale w pamięci :(
Zatem do zabawy wykorzystałam taką,którą posiadam,żeby mogła zostać sfotografowana.
Otóż tak się skłąda,że pod koniec stycznia kupowałam synowi,bo przerabiali w szkole,a w biblotece szkolnej brakło dla niego,no i całe szcęście,bo dzięki temu mam dziś książkę na marcową zabawę :)
Jedna z moich ulubionych :) Klasyczna  " Ania z Zielonego Wzgórza ". Kocham tę książkę oraz film na jej podstawie,ale ta wersja z 1985 roku. Tylko ta !

Jako Ania u mnie wystąpiła gościnnie "Gorjuska" ze stempelka ;)A z drugiej strony kwiatowo i motylkowo :)


Banerek marcowy :


Z rozmachu pyknęłam następną zakładkę,tym razem
z sówkami :)


Zmykam Kochani do szpitala na zastrzyk :(

Miłej niedzieli :)
Dbajcie o siebie :)

😙😙😙
A.M.S.