Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

wtorek, 12 czerwca 2012

Wróciłam :)

   Witam Was!!!
Oj ciężko mi było się pozbierać :( samotna,szara rzeczywistość znów wkroczyła w me życie :(No,ale...trzeba jakoś funkcjonować przecież. 
   Dziękuję za odwiedzinki podczas mojego zastoju oraz za wszystkie miłe komentarze i e-maile :)
Przyznam,że jeszcze nie doszłam do siebie i jakoś nie mam weny,ciężko było mi coś stworzyć bazując na zupełnie własnych pomysłach."Poinspirowałam"się  trochę na różnych pracach...
  Zaczęłam również wprowadzać małe zmiany na blogusiu,np.wprowadziłam galerię,mam z tym pewne problemy,bo jak wiecie komputerowiec ze mnie słaby;tak że moje drogie jest to etap roboczy,więc nie przeraźcie się wchodząc tam widząc totalny nieład.
  W związku z tym,że niebawem mój licznik Waszych odwiedzin wybije 5000 - zachęcam do łapania właśnie tej liczby.Szczęśliwca czeka upominek ode mnie-oczywiście będzie to anielinka:) 
     A oto moje trzy prace(było pięć,ale uległy wypadkowi:(((niestety)

Inspirowałam się pracą Natalii,mam nadzieję,że nie ma mi tego za złe :( Pozdrowionka dla Niej!!!

Para młoda "Ptaszkowa"(W czasopiśmie DEKORUJ zauważyłam taki pomysł-to był wzór na ptaszki z filcu chyba-nie pamiętam,bo na szybko oglądałam tę gazetkę w sklepie-pomysł bardzo mi się spodobał i postanowiłam wykonać go po swojemu z masy :))

A oto fajny prezent dla świeżo upieczonych mam(zaczerpnęłam z super francuskiego bloga)-nie mogłam oprzeć się pokusie,by tego nie ulepić:)Mam nadzieję,że Pani z franc.bloga nie będzie mnie ścigać :(((

Białe miejsce oczywiście czeka na wpisanie imienia dzidziusia :)

      Zapomniałam powitać nowe obserwatorki:( co teraz czynię-Witam u mnie serdecznie :)))
   Do zobaczenia :* :* :*