Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

sobota, 6 kwietnia 2013

Wymianka Serduszkowa dla Mam :) U Mnie...Zapraszam ...

  ....No i długo nie trzeba było czekać :)
 Najgorzej zacząć,a potem już się człek uzależnia ;(
Ale...to uzależnienie jest jak najbardziej zdrowe ;)
Ponieważ dzięki niemu inne osoby mogą być szczęśliwie obdarowane ;)
 A zatem konkrety...
1) Jeśli masz chęć wziąć udział w wyżej wymienionej wymiance-proszę wyraź ją w komentarzu pod tym postem
 2) Jeżeli nie jesteś jeszcze obserwatorem mego bloga - uradujesz mnie,gdy dołączysz do Mego grona :)
3) Udział w zabawie mogą wziąć jedynie osoby posiadające bloga ( regularnie prowadzonego)oraz mieszkające na terenie naszego kraju.
4) Proszę o wklejenie zdjęcia-banerka ( podlinkowanego-odnoszącego bezpośrednio do postu z tą wymianką ) na pasek boczny,aby mogły go ujrzeć inne,potencjalne,chętne do zabawy osoby...


5) Zapisy trwają do 26.04.Dnia27.04odbędzie się losowanie par i tego dnia otrzymacie ode mnie e-maila z danymi do wysyłki Waszej Wymiankowej Pary 
6) Wasze upominki powinny się znaleźć u Parterek Wymiankowych do 26.05.2013( niedziela),a  zatem wiadomo,że poczta nie funkcjonuje,więc przesyłki muszą dotrzeć do soboty najpóźniej. To jest warunkowy termin  wywiązania się z wymiankowego obowiązku. Do dnia 24.05 proszę o przesłanie na mój adres e-mail zdjęć z Waszymi pracami/upominkami/ oraz potwierdzenie nadania *-patrz punkt poniżej...
7) Proszę o wysyłanie przesyłek jako list / paczki / poleconego (ej) - ( to od Was zależy,czy to będzie przesyłka ekonomiczna czy priorytetowa,byleby zdążyła na czas i była polecona) oraz zachować dowód nadania pocztowego aż do momentu dotarcia przesyłki do adresata ( w razie nieprzyjemnych sytuacji zaginięcia paczki na poczcie ) ;(
  8) Od 27.05 możemy chwalić się pięknościami na swych blogach :))))
9) Proszę o przesłanie do mnie w e-mailu na adres angela_75@o2.pl takich oto informacji:
-Twój adres e-mail
-Imię i nazwisko
-Adres zamieszkania
-Swój blogowy nick oraz link strony do tegoż bloga 
-Informacje te muszą się znaleźć na moim e-mailu do końca dnia trwania zapisów,czyli 26.04;jeżeli tak się nie stanie osoby zgłaszające chęć udziału w komentarzach - nie będą brane pod uwagę w dalszej części zabawy!!!
 10) W przesyłce koniecznie muszą się znaleźć ręcznie wykonane przez Was rzeczy ( przynajmniej jedna z nich musi zawierać/przedstawiać/ tematykę,która jest zawarta w tytule wymianki-czyli "serduszko" ,mogą to być,m.in. biżuteria,wyszywanka,"szycianka","lepianka","wycinanka" itp. To już zależy od Waszej inwencji twórczej :)
 11) Żeby było sprawiedliwie-wyślijmy sobie przynajmniej trzy wyroby rękodzielnicze -jeśli chcecie więcej-to ok :) Bardzo proszę,ale wg własnego uznania,osobiście się umówcie na więcej,byle nie na mniej) PRZYKŁAD: PANI A. WYSŁAŁA DO PANI B. SIEDEM PIĘKNIE WYKONANYCH RZECZY(POSTARAŁA SIĘ-SIEDZIAŁA NAD NIMI PRZEZ MIESIĄC) A DOSTAŁA W ZAMIAN TYLKO DWIE) ups...to by było troszkę przykre :( Czyż nie???Więc trzymajmy się reguł,a będzie fair ;)
 12) MUSOWO do przesyłki należy dołączyć "Przydaśki",czyli to co artyście przydać się może ( śledźcie blogi swych par - by wysłać im to,co faktycznie przydać się może )
Oraz herbatka i ( lub ) kawka oraz słodkości
PAMIĘTAJ!!!!!
    Bądź uczciwą osobą;jeśli oczekujesz ładnych upominków - to samo daj od siebie :)
Jeśli masz wątpliwości,czy podołasz sprostać wymaganym zasadom,czy zdążysz....zastanów się czy warto...Nie spraw drugiej osobie przykrej niespodzianki...bo,jeśli są jakieś ale...lepiej się nie angażuj w tę zabawę :)
  Przepraszam za te przykre słowa końcowe,ale wielokrotnie wyczytałam na Waszych blogach,profilach FB o nieuczciwości :(((
Uczciwych osób to info na pewno nie urazi :)
A ja zastrzegam sobie "uczciwe" prawo,ostrzec przed potencjalną nieuczciwością resztę blogowiczów,by ustrzec ich przed przykrościami :(((((((

Zapraszam Wszystkich Chętnych Do Zabawy ;)
Zwłaszcza Mamy <3

Pozdrawiam :)


19 komentarzy:

 1. Jestem pierwsza! Zgadzam się kolejna wymianka błyskawicznie, ale tematyka bardzo fajna! :) Będzie mi miło zostać jej uczestniczką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uuulala to i ja sie zgłoszę :) jako mama dwóch wspaniałych córek chętnie dla innej mamy zrobię prezenciki :) Super pomysł !

  OdpowiedzUsuń
 3. No to i ja się na wymiankę piszę. Reszty formalności po weekendzie dopełnię, bo teraz mam utrudnione korzystanie z internetu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za zaproszenie i z ogromną radością zapisuję się na wymiankę tym bardziej, że jeszcze nie brałam udziału w tego typu zabawie. Świetnym pomysłem jest to żeby mamy zrobiły sobie prezenty:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Dziewczyny ;) Życzę udanej zabawy ;) Pozdrawiam serdecznie!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też bardzo chętnie się pobawię:)

  OdpowiedzUsuń
 7. fajny pomysł na wymiankę, oczywiście zapisuję się

  OdpowiedzUsuń
 8. Formalności dopełniłam :). Ręce do pracy się rwą... materiały dziś zamówione :). Doczekać już się nie mogę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. O to może i ja się zapiszę, nigdy nie brałam udziału w wymiance, świetny pomysł ! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję za zaproszenie do zabawy :) Nigdy nie brałam w takiej udziału, więc spróbuję :) Warunki spełnione. Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 11. To i ja jako mama trójki dzieciaków zapisuję się aby zrobić prezencik dla innej mamy:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. i ja z chęcią dołączę bo już mi brakowało jakiejś wymianki :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja również się zapisuję. Zapraszam też na moje candy http://uolinki.blogspot.com/2013/04/drugie-candu-u-olinki.html

  OdpowiedzUsuń
 15. wymianki do bardzo sympatyczna rzecz :0 raz to napięcie czy spodoba się to co zrobimy a dwa oczekiwanie na niespodziankę która samemu się dostanie :)

  zapisuję się :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Zgłaszam się i ja :)To będzie moja pierwsza wymianka :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Idea bardzo mi się podoba- zapisuję się!!!Pozdrówki!

  OdpowiedzUsuń